Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь в урочистостях, присвячених святкуванню 80-річчю від дати заснування Харківського державного академічного театру ляльок імені Віктора Андрійовича Афанасьєва.

Вітаючи колектив театру та глядачів, Віктор Коваленко згадав про те, як сам, ще будучи школярем, в цьому ж залі через надзвичайні казкові постановки відкривав для себе чарівний світ мистецтва: «За 80-річне існування театру ляльок імені Віктора Андрійовича Афанасьєва історія закладу наповнена яскравими, незабутніми виставами та спектаклями на яких виховалось не одне покоління поціновувачів театрального мистецтва».

Він побажав колективу театру професійних здобутків, творчих успіхів та постійних аншлагів у залі. А також за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва вручив грамоти та подяки Харківської обласної ради артистам закладу.

«Колектив театру завжди відрізняла художня виразність і глибина опрацювання образів, акторська майстерність і мистецтво перевтілення. Щиросердно бажаю вам невичерпного натхнення та нових творчих успіхів. Бережіть свою самобутність і особливу атмосферу діалогу з глядачем», – наголосив Віктор Коваленко.

Також на честь святкування 80-річчя протягом тижня в театрі ляльок показують найкращі вистави останніх п’яти років. Сьогодні глядачам було представлено спектакль – «Діти райка» Жака Превера.

23 листопада об 11:00 та 13:00 – «Айболить» Чуковського у постановці головної режисерки театру Оксани Дмітрієвої;

24 листопада об 11:00 та 13:00 – вистава «Лускунчик» за Гофманом у постановці заслуженого артиста України Ігоря Мірошніченка.

Довідково:

Харківський театр ляльок було відкрито у 1939 році. У 1952 році художнім керівником театру став Віктор Андрійович Афанасьєв, чиє ім'я театр носить зараз. За час його існування в театрі було поставлено близько 270 п'єс, значна кількість з яких розрахована на дорослу аудиторію, таких авторів, як Д. Боккаччо, М. Булгаков, Ф. Гарсіа Лорка, Дж. Казанова і М. Цвєтаєва, Дж. Оруелл, А. Платонов, А. Чехов, Є. Шварц, В. Шекспір, Ж. Превер та ін.

IMG_2016
IMG_2069
IMG_2005
IMG_2075
IMG_2036
IMG_2079
IMG_2015
IMG_2032
IMG_2051
IMG_2057
IMG_2030
IMG_2083
IMG_2040
IMG_2065
IMG_2094
IMG_2121
IMG_2134
IMG_2136
IMG_2149
IMG_2161
IMG_2175

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я