У виставковій галереї «Бузок» за участю голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмили Немикіної пройшла урочиста церемонія нагородження обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь школярі та студенти з 16 районів області. Найбільше учасників з Балаклійського, Ізюмського, Лозівського, Первомайського районів і міста Харкова. Активну участь також взяли й учні з Красноградського, Чугуївського, Харківського, Валківського, Близнюківського та Печенізького районів.

Людмила Немикіна вручила Кубок голови обласної ради команді, яка здобула перше місце в інтелектуальних змаганнях з брейн-рингу, а також призи переможцям в індивідуальних і колективних номінаціях, зазначивши:

«Вже вісім років на Харківщині за ініціативи голови обласної ради проходить конкурс «Місцеве самоврядування – це ми!». За цей тривалий час ми переглянули безліч цікавих і розумних творчих робіт, а також ознайомились із серією красивих та оригінальних художніх творів», – сказала Людмила Немикіна. 

Цьогоріч у Конкурсі взяли участь майже 350 молодих людей. У кожній з номінацій визначено переможців, які посіли 1-3 місця, а у двох номінаціях за рішенням журі додатково вручено ще спеціальну відзнаку.

Переможці отримали дипломи та цінні подарунки, серед яких смарт годинники та смартфони, бездротові навушники, 3D принтер та 3D ручки, акустичні системи, настільні ігри, тощо.

«Ви – майбутні депутати, лідери громадської думки, тому що сьогодні ви маєте активну громадянську позицію. Саме від неї залежить доля регіону та країни. Обравши своєю справою роботу у місцевому самоврядуванні, ви присвятите свою завзятість розвитку України, яка в умовах реформи децентралізації потребує нових кваліфікованих кадрів», – підкреслила голова постійної комісії.

IMG_6701
IMG_6387
IMG_6418
IMG_6520
IMG_6422
IMG_6572
IMG_6443
IMG_6392
IMG_6466
IMG_6498
IMG_6484
IMG_6552
IMG_6576
IMG_6624
IMG_6631
IMG_6656
IMG_6687
IMG_6712
IMG_6717

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я