Перебуваючи з робочою поїздкою у Лозівському районі, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оглянув виконані роботи в рамках реалізації мініпроєкту розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», щодо забезпечення дозвілля людей похилого віку Катеринівського старостинського округу.

Так, перемога у конкурсі дозволила виконати поточний ремонт двох кімнат у сільському Будинку культури, облаштувати їх меблями та всім необхідним обладнанням.

«Попри велику конкуренцію, проєкт Катеринівської ініціативної групи здобув перемогу в числі 16 проєктів-переможців із Лозівщини на загальну суму приблизно 4,7 млн грн. Вітаю з успішним впровадженням мініпроєкту. Вважаю, що ваш приклад стане в нагоді для інших населених пунктів Слобожанщини», – переконаний голова обласної ради.

Так, загальне фінансування мініпроєкту склало 300 тис грн, в тому числі 50% – кошти обласного бюджету на загальну суму 150 тис грн. Окрім того, у 2019 році державними та міськими коштами виконано капітальний ремонт покрівлі спортивної та актової зали, фінансування робіт склало: 400 тис грн – кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, 628,2 – гроші з міського бюджету.

«Спільними зусиллями усіма рівнями влади у сільському Будинку культури створено сприятливі умови для організації культурного дозвілля та відпочинку громади, а також духовного розвитку, збереження та примноження культурної спадщини», – зазначив Сергій Чернов, наголосивши на необхідності діалогу поколінь та знайомстві молоді із кращими традиціями краю, що закладено у змісті реалізованого мініпроєкту.

Катеринівський сільський Будинок культури було засновано ще у 1964 році. Наразі у закладі функціонує дев’ять творчих аматорських колективів, серед них п’ять дитячих, які охоплюють майже 200 учасників.

За словами директора Раїси Іончикової, протягом тижня у Будинку культури проводяться майстер-класи, розважальні та конкурсні програми для дітей і дорослих, репетиції творчих колективів та святкових заходів.

«Наша глядацька зала розрахована на 240 місць та має усе необхідне устаткування від звукопідсилюючої апаратури до освітлювальної техніки», – підкреслила директор Будинку культури.

IMG_7800
IMG_7779
IMG_7794
IMG_7780
IMG_7787
IMG_7792
IMG_7793
IMG_7808
IMG_7799

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я