Відвідуючи Комунальний заклад охорони здоров’я «Лозівське територіальне медичне об’єднання», голова Харківської обласної ради Сергій Чернов поспілкувався з медичним персоналом, а також оглянув капітальний ремонт фізіотерапевтичного відділення, який в результаті значно поліпшив умови перебування пацієнтів.

За словами голови обласної ради, фізіотерапевтичне відділення Лозівського ТМО давно потребувало оновлення, оскільки не відповідало сучасним вимогам. Тому Харківська обласна рада приділяла особливу увагу цьому питанню.

Протягом 2017-2019 років на території медичного закладу в рамках конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє» з’явилася соляна кімната та частково зроблено капітальний ремонт фізіотерапевтичного відділення поліклініки. А у 2019 році виділено додаткові кошти на проведення капітального ремонту внутрішніх інженерних систем та віконних прорізів на загальну суму – 716,8 тис грн.

«За рахунок коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку відділення отримало сучасне медичне обладнання, а саме різноманітні сучасні апарати УВЧ-терапії, дарсонвалізації, магнітотерапії, світлової терапії, ультразвукові інгалятори, парафінонагрівачі», – розповів Сергій Чернов.

Також завдяки перемозі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад цьогоріч успішно впроваджено мініпроєкт «Комфортні умови перебування – якісне лікування». В рамках його реалізації у відділенні завершено роботи з ремонту приміщень і відтепер тепла й охайна будівля, комфортна як для пацієнтів, так і для персоналу медичного закладу.

«Щорічно у відділенні проходять лікування від 4,5 до 5 тисяч хворих, вони отримують до 30 тисяч процедур. Також надається допомога внутрішньо переміщеним особам», – розповів завідуючий відділенням Володимир Нагацький.

Голова обласної ради з медичними працівниками установи закладу обговорив наступні кроки реформи охорони здоров’я, реалізація яких очікується наступного року.

Сергій Чернов також повідомив, що обласною радою 5 грудня на черговій сесії було прийнято рішення виділити додаткові кошти для підтримання Лозівської об’єднаної територіальної громади для виплати зарплатні медичним працівникам.

«Хоча ми завершуємо рік без бюджетної заборгованості по захищеним статтям – заробітній платі та оплаті енергоносіїв, актуальним залишається питання підвищення рівня оплати праці у сфері охорони здоров’я, оскільки поточний розмір заробітної плати у тих же лікарів залишається незадовільним. І це той напрям, який потребує неодмінного поліпшення», – підкреслив очільник обласної ради.

IMG_7843
IMG_7867
IMG_7852
IMG_7813
IMG_7818
IMG_7858
IMG_7835
IMG_7859
IMG_7869
IMG_7874
IMG_7881
IMG_7894

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я