На Харківщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. До підніжжя пам’ятника героям-чорнобильцям у Молодіжному парку Харкова поклали квіти голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати обласної ради та інших органів місцевого самоврядування, Почесні громадяни Харківської області, керівники установ, представники дипломатичних місій, силових органів, громадських та релігійних організацій.

Сьогодні вся країна низько вклоняється перед справжніми героями Батьківщини, які ціною власного життя та здоров’я ліквідовували наслідки Чорнобильської катастрофи, будували над четвертим енергоблоком ізолюючий саркофаг, стримуючи радіацію та захищаючи від неї свої родини, державу й увесь світ.

Звертаючись до чорнобильців, членів їх родин та мешканців краю, Сергій Чернов зазначив, що масштаби лиха могли б бути значно більшими та непередбачуваними, якби не самопожертва та вчасне реагування ліквідаторів аварії, багато з яких поплатились своїм здоров’ям і життям.

«Вічна пам’ять усім, хто через смертоносний вплив радіації не дожив до сьогодення і велика шана тим, чиє здоров’я похитнулось унаслідок ліквідації наслідків аварії. Ваші героїзм, самовідданість, мужність та непохитна сила духу гідні повсякчасної поваги», – сказав голова обласної ради.

Також Сергій Чернов наголосив, що органи місцевого самоврядування ведуть конструктивний діалог із активістами чорнобильських рухів пліч-о-пліч відстоюючи права та соціальні гарантії постраждалих. Цьогоріч із обласного бюджету на пільгове медичне та санітарно-курортне лікування чорнобильцям було спрямовано понад 17 мільйонів гривень.

Наразі в області на обліку перебуває 20 тисяч 480 осіб, які постраждали в наслідок чорнобильської катастрофи, із них 10 тисяч 393 учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у тому числі понад 6 тисяч інвалідів.

IMG_4390
IMG_4394
IMG_4416
IMG_4410
IMG_4488
IMG_4430
IMG_4461
IMG_4454
IMG_4517
IMG_4387
IMG_4516
IMG_4496
IMG_4524
IMG_4562
IMG_4544
IMG_4566
IMG_4504

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я