Депутати та керівники місцевих рад регіону взяли участь у щорічному ІХ обласному Турнірі з більярду на Кубок президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голови обласної ради Сергія Чернова.

Відкриваючи змагання, Сергій Чернов наголосив, що більярд – одна з найкрасивіших ігор, що існують у сучасному світі: «Спокій, з яким майстер готується до удару, впевненість і точність кожного руху руки, тонкий інтелект, що дозволяє правильно прорахувати комбінацію, здатність передбачати кожен наступний крок партнера – саме в силу цих особливостей котрий рік поспіль ця гра збирає своїх шанувальників серед депутатів місцевих рад різного рівня».

У цьогорічному ІХ обласному Турнірі за столом зустрілися 12 гравців – справжні шанувальники гри у більярд. Адреналін, азарт, бажання показати прекрасний результат не давали учасникам розслабитися ні на хвилину і найкращим чином мотивували гравців до перемоги.

Протягом шести годин в приємній дружній атмосфері тривали запеклі баталії, кипіли пристрасті і переживання учасників Турніру. За результатами змагань, призові місця були розподілені наступним чином:

 • Кубок президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області отримав депутат обласної ради Андрій Стронов, який виявився найрезультативнішим гравцем Турніру і по праву зайняв перше місце;
 • його суперник по фіналу – Леонід Коновалов (депутат обласної ради VI скликання) гідно боровся з переможцем Турніру, в результаті – друге місце;
 • з невеликим відривом завершив трійку призерів Микола Тітов, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації, депутат обласної ради.
  IMG_4754
  IMG_4660
  IMG_4785
  IMG_4740
  IMG_4605
  IMG_4704
  IMG_4625
  IMG_4612
  IMG_4770
  IMG_4600
  IMG_4594
  IMG_4807
  IMG_4731
  IMG_4582
  IMG_4742
  IMG_4755
  IMG_4707
  IMG_4809
  IMG_4774
  IMG_4656
  IMG_4844
  IMG_4843
  IMG_4839
  IMG_4847
  IMG_4852

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я