Розпорядженням голови обласної ради Сергія Чернова створено конкурсну комісію з обрання керівника КЗ «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець» Харківської обласної ради.

Розпорядчий документ підготовлено на виконання рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1135-VІІ «Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів освіти, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

У складі конкурсної комісії – депутати облради Світлана Боровська, Ірина Лопатіна, Микола Уманець, представники трудового колективу, громадськості, освітянської сфери. Секретарем комісії призначено Ірину Потопальську, заступника начальника управління з питань комунальної власності, начальника відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради.

Повноваження конкурсної комісії з обрання керівника комунального закладу «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець» Харківської обласної ради припиняються з дати прийняття рішення про визначення переможця конкурсу або про те, що переможця не визначено.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я