Впродовж чотирьох років в рамках комплексної програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки передбачаються кошти для надання матеріальної підтримки окремим категоріям громадян – тим, що опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Як зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, понад вісім тисяч жителів регіону отримали у минулому році матеріальну допомогу. Це означає, що восьми тисяч родин тягар життєвих випробувань був дещо пом’якшений.

«Рішення про надання адресної матеріальної допомоги та її обсяг ухвалює колегіальний орган – спеціально створена обласна комісія, - говорить Сергій Чернов. – При цьому до уваги береться чимало факторів, зокрема, діагноз, наявність підтверджуючої документації з лікувальних установ та фінансові витрати.

Адже зазвичай ідеться про важкі недуги, як от онкологічні захворювання, гострі патологічні стани, післяопераційну реабілітацію, санаторне оздоровлення ветеранів або чорнобильців, загибель чи поранення у зоні бойових дій, побутові ситуації руйнівного характеру, наприклад, пожежі тощо».

У 2019 році одноразову адресну грошову допомогу за зверненнями отримали 8098 осіб, що майже у 1,2 рази більше у порівнянні із 2018 роком (6838 осіб), на загальну суму 60 877,0 тис. грн, що у 1,3 рази більше у порівнянні із 2018 роком (46 500 тис. грн).


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я