Представники Української асоціації районних та обласних рад обговорили із Заступником Міністра молоді та спорту України Олексієм Сівіріним шляхи співпраці з реалізації Програми мобільності молоді 2020.

Як зазначили у Міністерстві, більше половини молодих людей не виїжджало за межі області за останні три роки, і тільки 3% мають членство в молодіжних та дитячих організаціях (за даними соціологічного дослідження «Молодь України – 2019»).

Метою зазначеної Програми є залучення молоді до активної участі в суспільному житті, підвищити її самостійність, життєстійкість та спроможність. Для цього відбуватимуться обміни молоддю між регіонами України. Будуть сформовані групи учасників у кожній області, які подорожуватимуть країною та пізнаватимуть її різноманіття і розвиватимуть інститути громадянського суспільства. Допомагати їм будуть ментори – досвідчені люди, які пройдуть спеціальне навчання та будуть мотиваторами і наставниками для учасників.

До участі у програмі залучатиметься молодь віком 14-21 рік. На першому етапі буде розроблена нормативно-правова база та концепції програми мобільності молоді. З квітня цього року планується запустити пілотні проекти між кількома регіонами України. Повноцінно програма запрацює до кінця року.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я