Начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик провела перше засідання робочої підгрупи «Розвиток міжнародних зв’язків і територіального маркетингу», що напрацьовуватиме механізми міжнародної співпраці у майбутній Стратегії розвитку області на період 2021–2027 років.

До складу підгрупи «Розвиток міжнародних зв’язків і територіального маркетингу» увійшли представники організацій та установ, які безпосередньо контактують із іноземними партнерами.

За словами Олени Кулик, економічні та соціальні перетворення, які здійснюються наразі в державі, зокрема проведення децентралізації влади та передача повноважень і ресурсів на базовий рівень, об’єктивно вимагають переглянути методологію і практику територіального управління.

«Час вимагає від нас застосування концептуальних положень маркетингу в процесі управління регіоном. Водночас поглиблення та розширення кожним регіоном міжнародних економічних відносин, змушують нас конкурувати за інвестиції, ринки збуту, відвідувачів, туристів, – наголосила керівник підгрупи. – Тому маркетинг територій все більше актуалізується та стає невід’ємним елементом державного й регіонального управління, акцентує перевагу при постановці цілей Стратегії розвитку на задоволення потреб, як жителів області так і зовнішніх споживачів – інвесторів, туристів, відвідувачів різних міжнародних заходів».

Учасники засідання визначили своє бачення ключових питань міжнародного співробітництва, зокрема, окреслили сильні та слабкі сторони територіального маркетингу, а також висловили своє бачення щодо цілей і завдань, які повинні увійти до Стратегії розвитку Харківської області на період 2021–2027 років.

До робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021–2027 роки увійшло понад двісті фахівців, яких було розподілено на 17 підгруп за напрямком питань: децентралізація, освіта, охорона здоров’я, розвиток культури, ЖКГ, громадська безпека, природокористування та екологія, розвиток підприємництва та інституцій громадянського суспільства тощо.

Для інформаційного супровіду процесів розробки Стратегії створено web-сайт, де можна знайти всі методичні матеріали щодо її розробки. А також кожен мешканець Харківської області, незалежно від того, чи є він членом Робочої групи, може самостійно внести у реєстраційну форму на сайті свої пропозиції щодо написання Стратегії.

IMG_6357
IMG_6347
IMG_6339
IMG_6340
IMG_6378
IMG_6375
IMG_6345
IMG_6354
IMG_6363
IMG_6348
IMG_6350
IMG_6386

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я