Про впровадження ключових інвестиційних процесів, що увійдуть до основи Стратегії розвитку області на період 2021–2027 років, говорили сьогодні у Будинку рад під час першого засідання робочої підгрупи «Залучення інвестицій, розвиток фінансового ринку», що пройшло під керівництвом Людмили Немикіної – голови постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

За словами Людмили Немикіної, на фахівців робочої підгрупи «Залучення інвестицій, розвиток фінансового ринку» покладено об'ємний і відповідальний обсяг роботи, а саме на основі аналізу минулорічних напрацювань розробити стратегічні й оперативні цілі та завдання, що стануть основою для розробки Стратегії розвитку області протягом наступних семи років.

«Для комплексного розвитку Харківської області потрібно розвивати інвестиційну привабливість, а для цього нам треба визначити пріоритетні галузі, спираючись на аналітичну і статистичну інформацію з усіх сфер життєдіяльності регіону», – наголосила голова постійної комісії облради з питань бюджету.

На переконання Людмили Немикіної, до нової Стратегії мають бути включені й проєкти, що будуть відібрані для отримання ресурсів із з Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, а це понад 400 мільйонів гривень. Кошти, зокрема буде використано для підвищення конкурентоспроможності регіону – причому не тільки на будівництво, а й на м’які проекти, спрямовані на розвиток людського капіталу.

«Наразі потрібно докласти максимум зусиль і визначитися з операційними цілями та завданнями, встигнути прийняти Стратегію розвитку та План заходів з її реалізації,  щоб потім підготувати відповідні технічні завдання на отримання коштів ДФРР вчасно зареєструвавши проєкти на новій онлайн-системі подання та оцінювання», – підкреслила Людмила Немикіна.

До робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021–2027 роки увійшло понад двісті фахівців, яких було розподілено на 17 підгруп за напрямком питань: децентралізація, освіта, охорона здоров’я, розвиток культури, ЖКГ, громадська безпека, природокористування та екологія, розвиток підприємництва та інституцій громадянського суспільства тощо.

Для інформаційного супровіду процесів розробки Стратегії створено web-сайт, де можна знайти всі методичні матеріали щодо її розробки. А також кожен мешканець Харківської області, незалежно від того, чи є він членом Робочої групи, може самостійно внести у реєстраційну форму на сайті свої пропозиції щодо написання Стратегії.

IMG_6449
IMG_6450
IMG_6456
IMG_6403
IMG_6430
IMG_6394
IMG_6419
IMG_6409
IMG_6423
IMG_6439
IMG_6447
IMG_6398

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я