24 січня 2020 року у Мереф’янській міській об’єднаній громаді за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) відкриють Центр розвитку бізнесу та презентують проект удосконалення послуги з утримання доріг.

У відкритті Центру братимуть участь директор Програми USAID DOBRE Беррі Рід, голова Мереф’янської міської громади  Веніамін Сітов, спеціалісти Програми USAID DOBRE, представники місцевого самоврядування і облдержадміністрації Харківської області та регіональних ЗМІ.

Створений Центр слугуватиме містком для встановлення кращого діалогу та партнерських зв’язків між місцевим самоврядуванням, місцевим бізнесом, освітою та громадянським суспільством. У рамках презентації проекту удосконалення послуги з утримання доріг планують передати комунальну дорожню машину на шасі, придбану за підтримки Програми USAID DOBRE. 

Захід відбудеться: 24 січня об 11:00.

Адреса: Харківська область, місто Мерефа, вулиця Культури, 2б, 3 поверх.

Акредитація для журналістів: 23 січня 2020 року до 17:00  за телефоном: 066-322-09-87, контактна особа – Оксана Якуніна, УКМЦ DOBRE.

Довідково:

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я