Сьогодні на Меморіалі Слави у Лісопарку відбулася урочиста церемонія випуску лейтенантів Національної академії Національної гвардії України. Привітання від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова зі знаменною подією у житті захисників країни передав депутат обласної ради Максим Колінько.

Сьогодні 135 випускників одного з ключових військових навчальних закладів України отримали дипломи. Серед вихованців Академії Національної гвардії України тринадцять гвардійців, які отримали освітній ступінь магістра і бакалавра з відзнакою.

Багато вітань та напутніх слів прозвучали на адресу випускників. Зокрема, начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський звертаючись до молодих лейтенантів підкреслив, що протягом усього часу навчання вони зарекомендували себе як грамотні фахівці та справжні патріоти України, готові повсякчас гідно виконувати завдання, що покладає перед ними держава. Побажав військовослужбовцям завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність та виваженість у прийнятті рішень.

Традиційно випускники та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять правоохоронців, які віддали свої життя, виконуючи службовий обов’язок. На знак пам’яті корзину із квітами курсанти поклали до вічного вогню.

Святкова церемонія випуску завершилась зворушливим прощанням молодих лейтенантів які за роки навчання об’єдналися в одну велику дружну родину. Вже через кілька днів захисники країни відправляться на службу до військових частин Національної гвардії у різні регіони України.

Довідково:

Підготовка офіцерів в Академії здійснюється на 5 факультетах. Командно–штабний факультет здійснює підготовку командирів підрозділів Національної гвардії України, командирів підрозділів спеціального призначення, фахівців управління діями підрозділів із засобами військового зв’язку; Інженерно-технічний факультет готує офіцерів-інженерів з експлуатації озброєння та техніки Національної гвардії України.

На факультеті економіки та менеджменту курсанти засвоюють дисципліни, які дозволяють отримати підготовку за всіма напрямками сучасної логістики. Можливості гуманітарного факультету дозволяють забезпечувати найвибагливіший попит на офіцерів по роботі з особовим складом, фахівців у галузі мовної комунікації та офіцерів психологічної служби. Київський факультет здійснює підготовку фахівців для підрозділів Національної гвардії України за спеціальністю «Правознавство», які здатні на високому професійному рівні реалізувати отриманні знання.

IMG_7051
IMG_7078
IMG_7273
IMG_7087
IMG_7064
IMG_7083
IMG_7070
IMG_7075
IMG_7280
IMG_7053
IMG_7056
IMG_7190
IMG_7184
IMG_7092
IMG_7060
IMG_7122
IMG_7203
IMG_7239
IMG_7249
IMG_7117
IMG_7058
IMG_7258
IMG_7089
IMG_7244
IMG_7031

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я