Цим семінаром на тему «Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів» розпочинається цикл семінарів на Харківщині з вивчення та обговорення положень виборчого законодавства та практичних питань участі органів місцевого самоврядування (в рамках своїх повноважень) в організації та проведенні місцевих виборів.

До участі у заході запрошуються депутати обласної ради, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, голови ОТГ, міські та селищні голови міст та селищ, які є районними центрами, їх заступники, що опікуються питаннями проведення виборів (або керуючі справами, завідуючи оргвідділами) та юрисконсульти.

Ініціатива проведення практикуму належить голові Харківської обласної ради Сергію Чернову.

«Навчальну програму семінарів, круглих столів, практикумів, які тривають в області неперервно і координуються Асоціацією органів місцевого самоврядування, намагаємося завжди наповнювати першочерговими у своїй актуальності темами.

Наразі питання грамотної організації місцевих виборів для рад усіх рівнів, зважаючи на виборчий кодекс, який набув чинності з січня 2020 року, потребує додаткової інформації та роз’яснень фахівців. Це по-справжньому складна тема, у якій чимало суперечливих нюансів. Тож, за допомогою юристів-практиків будуватимемо Стратегію поведінки на місцевих виборах, що відбудуться у жовтні поточного року», - - говорить Сергій Чернов.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я