У Будинку рад під керівництвом голови постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмили Немикіної, пройшло засідання робочої підгрупи «Залучення інвестицій, розвиток фінансового ринку».

Робоча підгрупа розглянула пропозиції до Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії, що надійшли у процесі її обговорення в числі майже дев’ятисот проєктих ідей. А також проаналізували проєкти, що набрали найвищу оцінку керівного комітету з підготовки Стратегії та попередньо увійшли до проєкту Стратегії та Плану її реалізації.

На переконання Людмили Немикіної для комплексного розвитку Харківщини необхідно розвивати саме інвестиційну привабливість, тому учасники зустрічі особливу увагу приділили заходам, які було визначено у стратегічній цілі №4 «Забезпечення інвестиційно привабливого клімату в регіоні і створення інноваційної та інвестиційної інфраструктури».

«Спираючись на аналітичну і статистичну інформацію з усіх сфер життєдіяльності регіону було визначено пріоритетні галузі, що сприятимуть пожвавленню інвестування в економіку Харківщини, – говорить Людмила Немикіна. – Наразі у стратегічній цілі №4 визначено чотири операційні цілі та завдання для її найшвидшого досягнення. Але наголошую, що цей документ ще не є остаточним. До початку засідань постійних комісій обласної ради ще маємо час на доопрацювання проєкту Стратегії та Плану її реалізації».

Так, для реалізації оперативної цілі «Організація системи залучення і супроводження інвестицій» пропонується завдання: Створення та підтримка діяльності агенції регіонального розвитку (АРР); Інтеграція освітньої та наукової діяльності закордонних ЗВО в науково-освітні заклади регіону та міжнародна промоція; Мобільний додаток (багатомовний) «Путівник по Харкову та Харківській області»; «Харківщина туристична відкрита до світу»; Створення міжнародної платформи для спрощення експортно-імпортних відносин між державами.

Операційна ціль «Інституційне й інфраструктурне забезпечення інноваційної та інвестиційної діяльності, формування регіональної інноваційної системи» включає в себе: Створення мережі індустріальних та інноваційних парків на території Харківської області; Розвиток та ефективне функціонування Харківської регіональної мережі трансферу технологій; Розробку системи передачі технології; Побудову інженерних та транспортних комунікацій; Створення логістичного кластеру інновацій та інвестицій.

Для досягнення операційної цілі «Підтримка створення інноваційної продукції та послуг» передбачено наступні заходи: Енергоефективний менеджмент розподіленого комплексу теплопостачання згідно вимог ЄС; «Майстерня соціальних підприємств» – підтримка підприємницьких ініціатив молоді Харківської області; Центр аутсорсингу та дуальної освіти харківського студентства.

Крім того, серед ключових завдань передбачається розвиток мережі автомобільних доріг Харківської області, завдання полягає в основі операційної цілі «Розвиток транспортної інфраструктури та сполучення».

IMG_7375
IMG_7382
IMG_7388
IMG_7391
IMG_7385
IMG_7367
IMG_7407
IMG_7371
IMG_7373
IMG_7397
IMG_7403

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я