Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.

Більшість звернень від громадян, які сьогодні прийшли до Віктора Коваленка, стосувалися надання матеріальної допомоги, в тому числі – на проведення вартісного лікування, зокрема, катаракти, протезування зубів, хірургічного втручання тощо.

Також, на прийом до першого заступника голови обласної ради прийшла мешканка Дергачівського району з проханням допомогти в лікуванні її маленьких дітей, які через хвороби багато часу змушені проводити у лікарнях.

Віктор Коваленко детально ознайомився із ситуацією, що склалася у сім’ї, яка потребує допомоги для лікування дітей, на місці зв’язався із профільним медичним закладом, запевнивши мати у тому, що процес лікування буде проходити своєчасно, а також сім’я отримає грошову допомогу, що надається мешканцям Харківщини з обласного бюджету.

Окрім того, громадяни прийшли на прийом з питаннями, що стосувалися реконструкції та відновлення об’єктів інфраструктури у населених пунктах, а саме мова йшла про сприяння в отриманні юридичної допомоги.

IMG_7413
IMG_7435
IMG_7454
IMG_7480
IMG_7446
IMG_7458
IMG_7425
IMG_7437
IMG_7449
IMG_7464

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я