Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач привітав з 99 днем народження учасника Другої світової війни, члена ветеранської організації Північна 2–5 Київської районної ради – Григорія Іоніна, а також поспілкувався з активом організації.

Вітаючи з днем народження іменинника Володимир Скоробагач підкреслив, що Григорій Іонін проживши майже цілу епоху став свідком і учасником багатьох історичних подій, але при цьому залишився сильною та життєрадісною людиною.

«Шановний Григорію Кузьмичу, після закінчення війни ви ще багато років присвятили служінню в прикордонних військах, а після служби до пенсійного віку дбали про здоров’я людей працюючи лікарем невропатологом у Харкові, – сказав Володимир Скоробагач. – Прийміть слова глибокої вдячності за героїчну відданість своїй країні, за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього».

Заступник голови обласної ради побажав ветерану ще довгих і щасливих років життя, родинного затишку, добробуту та натхнення, «щоб Ви і надалі мали сили на власному прикладі демонструвати молодому поколінню високу працездатність та тягу до життя».

Окрім того, спілкуючись із активом ветеранської організації Володимир Скоробагач цікавився їх сьогоденними проблемами, побутом й умовами проживання. Вони у свою чергу подякували заступнику голови облради за увагу та турботу.

IMG_7543
IMG_7536
IMG_7549

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я