У Харкові пройшла ІІІ щорічна підсумкова конференція проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Серед учасників конференції – начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик; лідери громадських організацій та ініціативних груп ОТГ-партнерів Програми DOBRE, представники органів місцевого самоврядування Харківщини.

Присутні представили результати реалізації проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», а також обговорили перспективи впровадження громадських бюджетів та інших інструментів демократії, активізацію молодіжного руху і громадських організацій у громадах-партнерах Програми DOBRE в Харківській області у 2020 році.

Окрім того, практичним досвідом та успішними кейсами із громадами Харківщини поділилися представники Дніпропетровської та Івано-Франківської областей. Експерти розповіли з якими саме труднощами зіштовхнулися під час формування доброчесності і прозорості урядування в своїх громадах тощо.

Довідково:

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

1
2
3
4
5
6

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я