Голова Харківської обласної ради у коментарі для програми «Тема дня» на UA: Харків висловив своє бачення щодо необхідності впорядкування на державному рівні питання пільгових перевезень та загалом пільг, які свого часу були закріплені законодавчо. 

За словами Сергія Чернова, цю всеукраїнську проблему треба врегулювати якнайшвидше, оскільки масштаби вражають:

«На прикладі Харківської області: різноманітні пільги мають 680 тис. чоловік, надані вони різним категоріям громадян тридцятьма законами України. Вважаю, що це дуже несправедливе ставлення до людини, яка отримала від держави пільгу, але не може нею скористатися на всій території країни».

Фінансове забезпечення пільг з перевезення населення в районах Харківщини не виконується навіть на 5%, зазначає голова облради:

«У минулому році (не беручи до уваги місто Харків) за програмами органів місцевого самоврядування було передбачено на компенсацію пільгового проїзду 50 млн грн, фактично профінансовано 25 млн грн. А потреба в області складає понад 600 млн грн щорічно».

Голова обласної ради наголосив, що якщо продовжувати стверджувати, що ми соціальна держава, Конституція якої гарантує усі ці пільги, то це означатиме, що ми лише погодимося далі обманювати себе. Треба набратися політичної сміливості і врешті-решт визначитися, кому ми можемо допомогти, а яким категоріям громадян – ні.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я