Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ з Афганістану. Захід відбувся в організаційно-методичному театрально-концертному Центрі.

Віктор Коваленко щиросердно привітав усіх із таким близьким й для нього особисто святом, подякував кожному воїну-інтернаціоналісту за збереження бойового духу та готовність в тяжку хвилину підставити плече й у цивільному житті.

«Сьогодні тут зібралися відважні люди, яким довелося стати учасниками гарячих точок по всьому світу, а також матері, батьки, вдови загиблих. 31 рік тому я сам воював в Афганістані. Тоді ми, ще зовсім юні, давали слово завжди підтримувати один одного, та у разі біди бути поруч із рідними полеглих. Бойове братство – це не порожні обіцянки. Тож і сьогодні ми опікуємося своїми побратимами, їхніми родинами. Це наш святий обов’язок. Так буде завжди», – наголосив він.

Перший заступник голови обласної ради вручив активістам афганського руху нагороди Верховної Ради України та подяки Харківської обласної ради. Також серед нагород почесної відзнаки області «Слобожанська слава» були удостоєні – член правління громадської організації «Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», учасник бойових дій в Афганістані Володимир Грицай та заступник голови правління Борівської районної Спілки ветеранів Афганістану, учасник бойових дій в Афганістані Володимир Шерстюка.

IMG_7864
IMG_7705
IMG_7711
IMG_7728
IMG_7834
IMG_7716
IMG_7781
IMG_7799
IMG_7862
IMG_7902
IMG_7718
IMG_7713
IMG_7869
IMG_7896
IMG_7857

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я