На засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації депутати ознайомились із ходом виконання Програми інформатизації Харківської області «Електронна Харківщина» на 2018-2020 роки.

Програма інформатизації Харківської області «Електронна Харківщина» розглядається як складова частина Національної програми інформатизації, вона визначає стратегію та першочергові завдання інформатизації органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування області. На виконання заходів Програми у 2019 році було виділено з обласного бюджету 8 млн 297,539 тис грн.

За інформацією облдержадміністрації, протягом минулого року проводилася робота, спрямована на подальший розвиток інформаційно-телекомунікаційного середовища у Харківській області. Підготовлені необхідні документи та отримані позитивні експертні висновки Державного агентства з питань електронного урядування України на заплановані закупівлі товарів згідно з виконанням завдань Програми інформатизації «Електронна Харківщина» на 2018 – 2020 роки.

Зокрема, у рамках Програми оновлено конференц-систему сесійної зали Будинку рад; підвищено надійність та безпеку серверного обладнання; вдосконалено електрону систему голосування депутатів обласної ради; придбані планшетні комп’ютери для роботи депутатського корпусу під час пленарних засідань з документами у безпаперовій формі та інші сучасні пристрої та програмне забезпечення, необхідні для роботи обласної ради.

У тому числі, розроблено та впроваджено програмне забезпечення модулю «Електронний кабінет депутата» з використанням планшетного комп’ютера. Модуль дозволив оптимізувати організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності депутатів облради, а також заощаджує бюджетні кошти.

Окрім того, в ході виконання Програми протягом 2019 року постійно проводились навчання та надавалася методична підтримка органам місцевого самоврядування та виконавчої влади з питань використання системи відеоконференцзв?язку.

IMG_8802
IMG_8805
IMG_8795
IMG_8814
IMG_8867
IMG_8885
IMG_8854
IMG_8823
IMG_8881
IMG_8839

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я