Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні провів робочу нараду з керівниками ветеранських районних організацій воїнів-інтернаціоналістів, в ході якої розглядали питання соціального захисту родин ветеранів війни в Афганістані, забезпечення належного лікування у профільних установах, надання пільг на проїзд у громадському транспорті, обчислення тарифів на газ тощо.

До розгляду поставлених питань були запрошені голови постійних комісій обласної ради Людмила Немикіна та Володимир Святаш, директор Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага, заступник директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Геннадій Бондарчук, директор Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласний госпіталь ветеранів війни» Юрій Федченко.

Як зазначив голова Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Рижков, у ветеранському русі є занепокоєння, що останні рішення стосовно надання пільг на проїзд у громадському транспорті, запровадження електронного проїзного білету зокрема, ухвалені на рівні держави, а також впровадження в дію другого етапу медичної реформи, а саме перспективи отримання у повному обсязі лікування у вузькопрофільному медичному закладі області вже з 1 квітня поточного року, спричинять виникнення соціальної напруги у ветеранських колах.

«Безумовно, окреслені питання потребують вирішення, депутатський корпус ніколи не стояв осторонь цих болючих питань. Щороку на підтримку проектів чорнобильських організацій з обласного бюджету виділялись кошти, також необхідне фінансування спрямовувалося на захищені статті, а саме заробітні плати працівникам медичних установ та комунальні платежі. Ситуація, коли Міністерство охорони здоров’я просто самоусунулось від відповідальності за впровадження реформи у регіонах, викликає обурення», - зауважив голова обласної ради. - На покриття фінансового дефіциту медичних закладів області, тільки на 9 місяців поточного року з обласного бюджету ми маємо спрямувати майже 550 млн грн, у тому числі на створення реабілітаційного центру у госпіталі ветеранів війни 32 млн грн».

Воїни-інтернаціоналісти звернулися до голови обласної ради за сприянням у розповсюдженні у районах області Книги пам’яті, в якій викладені біографії загиблих афганців, уродженців Харківської області, а також щодо отримання методичної допомоги у реалізації проектів ветеранських організацій.

За результатами наради голова обласної ради запевнив представників ветеранських організацій воїнів-інтернаціоналістів, що окреслені питання будуть опрацьовані, зокрема найближчим часом обговорять питання нарахування тарифів з представниками установ-постачальників газу.

«Від імені депутатського корпусу висловлюю підтримку ветеранському руху та повагу за конструктив у обговоренні цих складних тем. Не повинно бути політичного забарвлення у вирішенні питань надання медичних послуг, забезпечення пільгового проїзду у громадському транспорті, формування тарифів тощо. Тут на першому місці має бути виключно справедливість», - зауважив Сергій Чернов та від імені депутатського корпусу вручив відзнаки обласної ради.

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху та військово-патріотичне виховання молоді, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» нагороджено голову Пісочинської районної Спілки ветеранів Афганістану Олега Новікова.
Грамота Харківської обласної ради вручена голові Нововодолазької районної Спілки ветеранів Афганістану Сергію Воротняку.

Інна Черненко, заступник голови Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), відзначена Подякою голови Харківської обласної ради.

IMG_6164
IMG_6131
IMG_6116
IMG_6122
IMG_6128
IMG_6130
IMG_6136
IMG_6141
IMG_6145
IMG_6142
IMG_6147
IMG_6184
IMG_6202
IMG_6209
IMG_6203
IMG_6220
IMG_6124
IMG_6221
IMG_6108
IMG_6226

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я