Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом із керівниками об’єднаних територіальних громад області взяли участь у Дні відкритих дверей Харківського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою.

Захід проходив у форматі відкритого спілкування, обміну думками та ідеями. Представники Програми презентувати оновлену команду регіонального підрозділу U-LEAD, а керівники ОТГ області – досягнення своїх громад, які стали результатами плідної роботи з фахівцями команди U-LEAD. Також обговорили перспективи та напрями співпраці на 2020 рік.

Звертаючись до присутніх Сергій Чернов відзначив, що за роки співпраці із Програмою U-LEAD з Європою у громадах відбулись суттєві зміни, у тому числі й успішне впровадження заходів реформи децентралізації в Україні.

«Економічний розвиток сільських територій – наш стратегічний напрямок у співпраці з Програмою U-LEAD. Наразі вирішено багато територіальних питань, але ми повинні усвідомлювати, що на цьому етапі впровадження реформи місцевого самоврядування не закінчується. Попереду ще багато роботи, у контексті різноманітних міжнародних програм та ініціатив», – підкреслив голова обласної ради.

Сергій Чернов також наголосив, що серед найближчих перспектив на Харківщині планується впровадження технопарків основне завдання яких – сприяння розвитку та впровадження новітніх сучасних технологій, інноваційних методик і залучення інвестицій.

Окрім того, йшлося про новий формат співпраці Програми з громадами області. Керівниця Харківського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою Оксана Черкас представила оновлену команду фахівців та експертів, котрі допомагатимуть нарощувати потенціал компетенцій органам місцевого самоврядування Харківщини.

Зокрема, вона повідомила, що у регіональному офісі подальшою перспективою бачать формування стратегій місцевого розвитку громад і на їх основі втілення спільних проектів. У 2020 році за сприяння Програми планується проведення різноманітних заходів: навчальних семінарів і тренінгів, консультаційних виїзних зустрічей та інформаційних сесій за участі працівників виконавчих органів громад.

«Харківський регіональний офіс U-LEAD продовжуватиме підтримку розвитку місцевого самоврядування, допомагати представникам ОТГ підвищувати обізнаність за напрямками господарювання та допомагати рухатись до успіху реформи децентралізації на місцях», – підкреслила Оксана Черкас.

На завершення зустрічі, для представників громад провели інтерактивну дискусію «20 завдань на 2020: твій вибір – твій успіх». Обговорення відбулось у форматі динамічної роботи в групах, під час якого учасники напрацювали інструменти, якими зможуть скористатися як ОТГ у своїй роботі, так і Харківський регіональний офіс U-LEAD у плануванні своєї діяльності.

IMG_7120
IMG_7086
IMG_7147
IMG_7057
IMG_7156
IMG_7146
IMG_7113
IMG_7094
IMG_7109
IMG_7098
IMG_7119
IMG_7151
IMG_7075
IMG_7143
IMG_7089
IMG_7155

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я