В ході сьогоднішнього позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області ухвалено низку заходів щодо запобігання появі та поширенню на території області коронавірусу COVID-19.

Зокрема, рішенням комісії керівникам органів місцевого самоврядування регіону доручено уточнити перелік сил та засобів, які можна залучити до проведення протиепідемічних заходів.

Також буде посилена інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм, перевірені резерви матеріальних засобів для запобігання та ліквідації наслідків поширення COVID-19.

Передбачено обмеження пересування населення між населеними пунктами, а також пересування у громадських місцях без особливої потреби.

Рекомендовано максимально обмежити проведення масових культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон допоки ситуація не стабілізується.

Крім того, скасовується проведення особистих прийомів громадян в органах місцевого самоврядування та усіх органах державної влади.

В установах та організаціях буде запроваджено щоденний температурний скринінг персоналу. Усі працівники з ознаками гострих респіраторних інфекцій мають бути самоізольовані.

Чітке та неухильне дотримання протиепідемічних заходів сприятиме забезпеченню громадського спокою та дозволить запобігти розповсюдження коронавірусної інфекції в регіоні.

11 березня 2020 року ухвалено Постанову Кабінету Міністрів України "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19".


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я