Зараз дійсно важкий для країни період. І, як наслідок, певний інформаційний вакуум – скасовані зустрічі з виборцями, депутатські прийоми громадян, тощо. У людей накопичуються питання на які треба давати своєчасні відповіді.

Звертаюсь до своїх колег, депутатів обласної ради, координувати свою роботу з місцевою владою згідно своїх округів, або відповідного закріплення рішеннями фракцій чи груп в обласній раді для надання відповідної допомоги!

У ситуації, що склалася, будь яка допомога у придбанні засобів індивідуального захисту, підтримка медичних установ, та навіть інформаційно-роз’яснювальна робота, зокрема, у соціальних мережах, має велике значення. Маємо сприймати боротьбу з загрозою пандемії як спільну справу для всього нашого суспільства.

Нагадую, що необхідність попередження та протидії поширення коронавірусу COVID-19, змушують кожного з нас з максимальною відповідальністю підходити до заходів   впровадження карантину, встановлених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (Covid-19)», а також Кабінетом Міністрів України, Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, відповідними розпорядженнями голови обласної ради.

 

Голова Харківської обласної ради

Сергій Чернов


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я