Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, яка відбулася сьогодні у Будинку рад.

У заході також взяли участь депутати обласної ради, представники виконавчої влади, медичних установ та силових структур. Засідання проходило в режимі відео-конференції з районними органами влади.

Учасники засідання розглянули питання щодо введення додаткових заходів боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 на території Харківської області.

«Усе, що стосується питань із забезпечення життєдіяльності регіону, у тому числі за умов проведення заходів із попередження поширення коронавірусу, обласна рада їх вирішує оперативно у взаємодії з обласною державною адміністрацією. Тож звертаюся до своїх колег з органів місцевого самоврядування ,координувати свої дії з виконавчою владою і працювати разом, а також встановити контакти з представниками бізнесу, які готові надавати допомогу медичним установам», - сказав голова обласної ради.

Також Сергій Чернов повідомив, що Харківська обласна рада розглядає варіанти, за виникнення такої потреби, провести позачергову сесію, дотримуючись вимог карантину, можливо в он-лайн режимі.

IMG_8607
IMG_8611
IMG_8686
IMG_8645
IMG_8647
IMG_8613
IMG_8667
IMG_8658
IMG_8660
IMG_8692
IMG_8712

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я