31 березня завершився прийом робіт на обласний конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад»-2020. Про тематику й особливості цьогорічного конкурсу йшлося у програмі «Де це?», що розповідає про хід децентралізації і виходить на Громадському радіо у партнерстві з Харківською облрадою.

Гостем ефіру був керівник прес-служби облради, секретар оргкомітету журналістського конкурсу «Історії успіху громад» Володимир Дягілев.

«Започатковуючи ці творчі змагання на теренах Харківщини, - говорить Володимир Дягілев, - ми ставили перед собою дві мети. Насамперед, сприяти розвитку локальних, регіональних медіа, які, перемагаючи, отримують грошову премію. А також завдяки якісним онлайн-, теле-, радіо- та друкованим матеріалам дати громадам кращі приклади того, як можна чинити у певних нестандартних чи проблемних ситуаціях. Слід зауважити, що історії успіху, розказані журналістами, часто виникали в інших громадах, як похідні і вже запозичені, але не менш корисні практики».

За словами члена оргкомітету конкурсу, «дуже приємно, що тематика цьогорічних матеріалів різноманітна. Роботи стосуються і бюджету участі, і раціонального використання землі громадами, і роботи ЦНАПів, і молодіжних рад у громадах тощо. Тобто це актуальні теми, які цікаві кожній громаді».

Нагадаємо, переможці конкурсу у різних номінаціях відзначатимуться преміями: 1 місце – 7 тис грн, 2 місце – 5 тис грн, 3 місце – 3 тис грн у кожній з номінацій.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я