В умовах карантину триває підготовка до ХІІ  Міжнародного медіафестивалю «Дитятко», засновником якого є Харківська обласна рада. До 31 травня оргкомітет приймає заявки у 25 номінацій і спецномінацій фестивалю, серед яких  персональні,  колективні, тематичні.

На сьогодні надійшли 743 конкурсні роботи від 683 учасників з 94 країн. Серед лідерів Іран, Індія, США, Франція, Україна.

Президент медіафестивалю, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що «свого часу фестиваль створювався для того, аби побороти засилля негативу у вітчизняному теле- й кінопросторі. За ці дванадцять років ситуація з діяльністю дитячих студій в Україні значно покращилася. З’явилося чимало нових, доступних онлайн-форматів, виробляється більше якісного дитячого контенту».

«Дитятко» теж не стоїть на місці, зазначає засновник фестивалю Сергій Чернов:

«Цього року запроваджено  кілька нових номінацій: «Найкращий серіал для дітей» і «Краща соціальна реклама дитячої студії». Маємо позитивний відгук на цю ініціативу, роботи надходять. Такої ж активності чекаємо від юних блогерів, для них вперше на фестивалі  конкурс відеоблогерів «ДИТЯТКО.Like». А також додаткова можливість новий Всеукраїнський дитячий конкурс графічного дизайну «ДИТЯТКО.Art».

Цінуємо і дуже радіємо авторам з інших країн. Але особливо вболіваємо за вітчизняних відеомейкерів і наш, український та слобожанський медіапростір. Тож, запрошуємо усі теле-, радіо-, онлайнстудії долучатися до фестивальної родини «Дитятко» й надсилати свої роботи.

Довідково: Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» заснований Харківською обласною радою у 2009 році. Фестиваль – некомерційний, участь у ньому безкоштовна. Проводиться серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних і радіостудій, гуртків, колективів і окремих авторів, а також телевізійних компаній і об'єднань, продюсерських центрів, що створюють програми і фільми для дітей.

«Дитятко» має партнерські стосунки з дитячими кінофестивалями світу та міжнародними організаціями, підтримується Радою Європи, є членом CIFEJ та ECFA.

У 2020 році фестиваль «Дитятко» проходитиме з 2 по 5 вересня.

Заявки та роботи для участі у фестивалі можна подати до 31 травня, заповнивши онлайн-анкету.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я