Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач розповів про створення робочої групи, яку за сумісництвом він очолив, щодо здійснення контролю за виконанням заходів комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019 – 2020 роки стосовно придбання та розподілу медичного обладнання за рахунок коштів обласного бюджету.

За словами Володимира Скоробагача, робоча група до 22 травня 2020 року має провести інвентаризацію медичного обладнання, придбаного за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році обласним некомерційним підприємством Харківської обласної ради «Обласна клінічна лікарня» та здійснити перевірку стосовно дотримання вимог чинного законодавства керівником вказаного підприємства.

«Депутати обласної ради та працівники виконавчого апарату виявили ряд порушень, допущених керівництвом обласної лікарні. Зокрема, використання медичного обладнання, що було закуплено протягом 2019 року Обласною лікарнею та передано без дозволу облради іншим суб’єктам господарювання, – пояснив Володимир Скоробогач. – Тому, щоб дати оцінку цій ситуації за розпорядженням голови обласної ради було створено робочу групу. З’ясовуємо причини несвоєчасної передачі закупленого медичного обладнання на баланси відповідних медичних підприємств області на загальну суму понад 53 млн грн».

Перше засідання робочої групи відбулося в понеділок, за його результатами було доручено Обласній клінічній лікарні терміново провести інвентаризацію з фотофіксацією медичного обладнання та майна, закупленого на виконання заходів комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини» минулого року.

Також заступник голови обласної ради повідомив, «вчора, члени робочої групи разом із працівниками управління комунальної власності облради також узяли участь в інвентаризації майна лікарні, в ході якої було виявлено нестачу обладнання. Наразі, до 22 травня чекаємо відповідні пояснення від керівництва обласної клінічної лікарні щодо виявлених фактів порушення».

Окрім того, Володимир Скоробагач поінформував, що за пропозицією членів робочої групи з метою своєчасного контролю за виконанням заходів комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» пропонуватимуться відповідні зміни щодо залучення депутатів обласної ради на всіх етапах реалізації Програми. Детальніше робоча група свої висновки надасть під час пленарного засідання чергової сесії, яка відбудеться 28 травня.

IMG_0519
IMG_0522
IMG_0572
IMG_0528
IMG_0536
IMG_0534
IMG_0575
IMG_0533
IMG_0544
IMG_0541
IMG_0549
IMG_0521
IMG_0559
IMG_0563
IMG_0557

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я