На сьогоднішній онлайн-консультації з представниками територіальних громад, мініпроєкти яких стали переможцями обласного конкурсу «Разом у майбутнє», йшлося про практичні аспекти реалізації проектів й організацію моніторингу Конкурсним комітетом.

Начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Олена Кулик акцентувала увагу на безумовному виконанні проєктів у терміни, які визначені установчими документами щодо проведення конкурсу.

Конкурсним комітетом цьогоріч проводиться посилений контроль впровадження проектів на місцях. З цією метою розроблена відповідна форма звітності. Роз’яснення із заповнення цього документу були надані учасникам онлайн-консультації.

Тож спікеркою було приділено належну увагу питанню підвищення виконавської дисципліни й раціонального використання коштів на умовах співфінансування з бюджетів різних рівнів.

«Зміни до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», які стосуються використання коштів у поточному році, вимагають підвищеної уваги до дотримання термінів й особливого контролю за виконанням умов співфінансування зокрема. Усі проєкти обов’язково мають бути реалізовані та відкриті до 1 грудня 2020 року.

Конкурсний комітет проводитиме ретельний аналіз усіх фінансових витрат та вимагатиме неухильного дотримання термінів саме так, як наголошував голова обласної ради Сергій Чернов. В умовах сьогодення, коли депутатський корпус вимушений був переглянути обсяги фінансування низки важливих регіональних програм та перерозподілити грошові ресурси, маємо бути винятково відповідальними. Все має бути реалізовано чітко й вчасно», - акцентувала увагу учасників зустрічі Олена Кулик.

Переможцями обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році визначено 266 проєктів.

На пленарному засіданні сесії обласної ради 28 травня 2020 року до місцевих бюджетів передано субвенцію на співфінансування мініпроєктів переможців у сумі 36,3 млн грн.

Конкурс запроваджено за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у 2011 році. За час існування конкурсу в регіоні реалізовано понад 1700 проєктів.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я