В рамках Європейського тижня сталої енергії відбуваються практичні семінари для територіальних громад та органів місцевого самоврядування. 

Питання ефективного використання енергоресурсів та економії фінансових коштів є актуальними для територіальних громад Слобожанщини. Тож за підтримки Харківської обласної ради організовано низку практичних онлайн семінарів, в ході яких вивчається провідний досвід застосування сучасних технологій в галузі енергетики та екологічного споживання енергії.

До участі у заходах запрошені представники об’єднаних територіальних громад регіону, фахівці комунальних підприємств та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На семінарах розглянули можливості використання енергоефективних технологій в системах опалення, вентиляції та кондиціонування приміщень, утеплення фасадів та застосування технологій рекуперації тепла в житлових будинках та комунальних установах.

Учасники мали змогу ознайомитись з прикладами застосування енергоефективних технологій в населених пунктах України та поставити питання безпосередньо представникам провідних фірм–виробників енергозберігаючих систем та продуктів.

Як зазначила модератор практичних семінарів, керівниця відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту Харківської обласної ради Олена Мороз, презентація досвіду провідних компаній, які працюють в галузі енергозбереження, обов’язково стане у нагоді територіальним громадам, особливо тим, де реалізуються проєкти з будівництва та реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду.

В рамках цьогорічного Європейського тижня енергії, який відкрив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов 23 червня, вже відбулось три практичні семінари, четвертий, заключний семінар, заплановано на 26 червня. Також тематичні заходи, спрямовані на популяризацію відповідального споживання енергоресурсів, відбуваються на Чугуївщині, Куп’янщині, Первомайщині та у місті Мерефа.

Європейський тиждень сталої енергії - найбільший захід ініціативи ЄС «Угода мерів - Схід», присвячений відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії в Європі та за її межами. Він об'єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та популяризації відновлюваних джерел для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії. Харківська обласна рада з 2014 року є єдиним з українських обласних рад координатором ініціативи ЄС «Угода мерів - Схід».

IMG_3543
IMG_3541
IMG_3547

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я