Сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав унікальний творчий простір MININ ART Hub, який заснував один із найбільш успішних сучасних українських художників, що працює з монументальним мистецтвом, графікою, фотографією, об’єктами та інсталяціями, митець із Донеччини Роман Мінін.

Сергій Чернов, спілкуючись із творчою молоддю наголосив, що мистецький розвиток дуже потрібен Харківщині: «І саме завдяки вашій ініціативності та цілеспрямованості урбаністика, живопис, музика, поезія, кінематограф знаходять своїх поціновувачів, сприяючи розвитку креативної індустрії в області».

Як пояснив Роман Мінін, локація MININ ART Hub – простір для вільних та космічних митців, які займаються VR (virtual reality) and AR (Augmented reality) просвітленням.

«Наш хаб розташований в самому центрі старого Харкова, у перспективному бізнес-центрі Юspace. Саме тут місце зустрічей творчих особистостей – художників, арт безумців, творців своєї реальності», – розповів засновник MININ ART Hub.

Говорячи про плани на майбутнє, художник-монументаліст наголосив, що мріє створити в Харкові центр сучасного мистецтва, який би збирав творчих людей не лише Слобожанщини, а й країни в цілому.

Наразі MININ ART Hub – галерея, декілька майстерень, локація для проведення тематичних вечірок. А також професійна команда, з якою співпрацює Роман Мінін, підготувала курси з малювання у віртуальній реальності (VR).

«Майбутнє розвитку культури за цифровим мистецтвом, яке не заангажоване. В інтернеті зараз відбувається все і він головний інструмент популяризації. У MININ ART Hub ми закликаємо займайтеся сучасними жанрами віртуальної і доповненої реальності. Тож розвиток в цифровому світі відкриє набагато більше дверей перед амбітними художниками», – вважає Роман Мінін.

Митець ознайомив Сергія Чернова зі своїми найвідомішими роботами – серією шахтарського фольклору, якій вже понад 10 років. Яскраві картини, панно, фотографії, інсталяції, вітражі Роман Мінін створював експериментуючи з технікою, матеріалами та світлом.

Окрім того, Роман Мінін із очільником обласної ради говорили про проблеми вітчизняної арт-системи та перспективи її розвитку, а також про започаткування нових соціально-культурних проєктів, які будуть висвітлювати контексти сьогодення.

Довідково: Роман Мінін народився у 1981 році у місті Димитрові Донецької області. Живе і працює у Харкові. Живописець, графік, фотохудожник, автор об’єктів та інсталяцій, учасник та організатор стріт-арт фестивалів. Виставки його робіт проходили Бельгії, Франції, Угорщині, Польщі, Швейцарії та інших країнах світу.

Заснував напрями SMS art та TRANSMONUMENTALISM. Активно використовує віртуальну та доповнену реальність у своїй творчій діяльності. Співурядник некомерційної організації Art Embassy та стартапу Transmonument.

IMG_4493
IMG_4085
IMG_4224
IMG_4093
IMG_4117
IMG_4252
IMG_4297
IMG_4336
IMG_4112
IMG_4286
IMG_4105
IMG_4467
IMG_4148
IMG_4443
IMG_4333
IMG_4327
IMG_4160
IMG_4479
IMG_4116
IMG_4363
IMG_4391
IMG_4401
IMG_4369
IMG_4449
IMG_4247
IMG_4485
IMG_4088
IMG_4343
IMG_4383
IMG_4374
IMG_4356
IMG_4415
IMG_4293
IMG_4114
IMG_4258
IMG_4196

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я