Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

Учасники засідання – керівництво органів влади, установ охорони здоров’я, правоохоронних органів – депутати обласної ради, розглянули питання що, стосуються поточної епідемічної ситуації на території Харківської області.

В ході обговорення Сергій Чернов вказав на необхідність проведення активної інформаційної кампанії стосовно коронавірусної хвороби та загрози, яку вона представляє для людей. «Передовсім, я звертаюся до виконуючого обов’язки головного державного санітарного лікаря Харківської області. Вважаю, що треба підсилити інформаційну складову у комплексі заходів з протидії поширенню COVID-19. У засобах масової інформації фахівці мають розповідати про загрозу, що становить вірус, і які попереджувальні заходи мають вживати громадяни», - сказав він.

Сергій Чернов також запропонував створити робочу групу, яка опікуватиметься питаннями діяльності медичних закладів, що надають допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою.

«Враховуючи резонансні обставини, пов’язані із деякими обласними медичними закладами, маємо отримувати об’єктивну інформацію. Пропоную створити спільну робочу групу обласної ради та обласної державної адміністрації. До її складу ввести депутатів та посадових осіб облдержадміністрації, а також незалежних експертів та представників громадських організацій. Група має вивчити ситуацію у комунальних закладах охорони здоров’я, передовсім, у обласній клінічній інфекційній лікарні, обласній дитячій інфекційній клінічні лікарні, обласному клінічному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення та центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Потрібен незалежний системний підхід, щоб розуміти, якої допомоги вони потребують – матеріально-технічного забезпечення, вирішення логістичних питань, постачання медичних препаратів, кадрового наповнення. Щоб виключити штучну напругу, яка генерується, зокрема у соціальних мережах. Втім, приймати зважені управлінські рішення», - наголосив Сергій Чернов.

IMG_2793
IMG_2800
IMG_2803
IMG_2796
IMG_2827
IMG_2907
IMG_2859
IMG_2897
IMG_2928
IMG_2871
IMG_2876
IMG_2886
IMG_2903
IMG_2914

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я