Завтра, 4 липня, в Україні відзначають День Національної поліції. Напередодні професійного свята правоохоронців регіону привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Вітаючи захисників правопорядку зі святом очільник обласної ради наголосив: «Завдяки вашій сумлінній праці, навіть у самі тривожні часи на Харківщині була забезпечена стабільність і громадський порядок. З честю та звитягою ви сумлінно виконуєте свої обов’язки перед державою та суспільством, стаючи на сторожі законності та правопорядку».

За сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення значних результатів у вирішенні питань забезпечення громадського порядку та у боротьбі зі злочинністю, високий професіоналізм, відданість справі обласними грамотами та відзнаками нагороджено кращих працівників Головного управління Національної поліції Харківської області.

Також Сергій Чернов вручив Почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава» співробітникам обласного управління патрульної поліції – майору поліції Олександру Огризьку та старшому лейтенанту поліції Олександру Пенському.

Окрім того, заохочувальну відзнаку голови обласної ради – «Цінний подарунок – годинник з логотипом "Голова Харківської обласної ради" отримав капрал поліції Руслан Агаєв.

«Національна поліція Харківщини унаслідувала кращі традиції поколінь наших правоохоронців і завдяки новітнім реформам все більш ефективно протистоїть злочинності та попереджає правопорушення», – зазначив Сергій Чернов побажавши присутнім невичерпної енергії, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі.

IMG_4516
IMG_4531
IMG_4514
IMG_4541
IMG_4544
IMG_4526
IMG_4648
IMG_4643
IMG_4608
IMG_4579
IMG_4603
IMG_4520
IMG_4619
IMG_4639
IMG_4628
IMG_4631
IMG_4626
IMG_4571
IMG_4620
IMG_4623
IMG_4635

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я