У Коломацькому районі традиційно в ніч на Івана Купала влаштували гуляння. У етнічному святі взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Молодь громади зібралася на мальовничому березі Міського (Зеленого) ставу смт Коломак, співала веселі пісні, танцювала та прикрашала Марену. А також присутні на святі дивились театралізоване дійство за участю гурту «Шелестяни» та концертну програму, яку підготували артисти Будинку культури.

Віктор Коваленко у своєму вітанні наголосив, «пишаюсь тим, що ми, люди XXI століття, шануємо давні етнокультурні традиції, дбаємо про збереження духовної спадщини наших пращурів. Сьогодні майже вся Коломацька громада зібралась на святкування купальської ночі. Нехай це свято принесе всім незабутні спогади, щастя та натхнення».

Перший заступник голови обласної ради нагадав присутнім, який масштабний етнофестиваль був присвячений відкриттю пам’ятника Івану Мазепі у 2017 році та висловив надію, що традицію вшанування пам'яті видатних земляків і відродження духовної спадщини Слобожанщини підтримають майбутні покоління.

«Дякую усім вам, дорогі земляки, що маю змогу приєднатися до святкування та відчути єдність із громадою. Хай доля буде завжди прихильна до вас та ніколи не покидає надія на краще. Молоді бажаю зустріти своє велике й світле кохання. Зі святом Купали!», – сказав Віктор Коваленко.

1
2
3
4
5
6
7


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я