Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна провела сьогоднішнє засідання у режимі онлайн. Депутати розглянули уточнені переліки будівництва та реконструкції додаткових об’єктів дорожньої інфраструктури, фінансування яких здійснюється за рахунок економії коштів субвенції з державного бюджету до бюджету Харківської області у 2020 році, а також розподіл невикористаних коштів у минулому році.

Як повідомила Людмила Немикіна, завдяки проведенню тендерних процедур вдалося зекономили кошти, які будуть спрямовані на додаткові об’єкти дорожнього будівництва за пропозиціями територіальних громад.

Голова бюджетної комісії звернула увагу присутнього на засіданні першого заступника директора Державного підприємства «Дороги Харківщини» Сергія Литвинця на доцільності внесення до першочергового переліку й шляхів до туристичних місць області.

«Обласна рада за підсумками наради щодо розвитку зеленого туризму й туристичних маршрутів Харківщиною отримала листа від управління культури обласної державної адміністрації з проханням врахувати при формуванні й затвердженні переліку об’єктів першочергового будівництва й ті шляхи, що ведуть до ключових історико-культурних пам’яток, наприклад дорогу до Шарівського палацу, ділянка до Старого Мерчика, напрям Харків – Краснокутськ - Пархомівка тощо.

В умовах, які склалися у зв’язку з карантином, варто звернути увагу на ті туристичні перлини, які є на нашій рідній землі. Їх багато і кожен житель області, гість Слобідського краю повинен мати змогу безперешкодно діставатися до пам’ятних місць. До того ж наші туристичні перлини формують імідж регіону», - наголосила Людмила Немикіна.

Також члени профільної комісії погодили технічне питання стосовно перерозподілу коштів субвенції з обласного бюджету на співфінансування мініпроєкта «Симфонія не трагічна мелодія міста» – переможця обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

IMG_5175
IMG_5176
IMG_5178

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я