Сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов працюватиме у Близнюківському районі. Розпочнеться робоча поїздка з участі у круглому столі з питань реформування територіальної організації влади, який відбудеться у Близнюківській райраді за участю представників громади району та керівників органів місцевого самоврядування.

Голова обласної ради огляне низку інфраструктурних об’єктів у смт Близнюки, серед яких реконструйовані дошкільний навчальний заклад та Близнюківська районна лікарня.

У Берестовеньках Сергій Чернов ознайомиться з ходом реалізації мініпроєкту «Капітальний ремонт покрівлі сільського будинку культури та облаштування зони відпочинку – розширення простору для культурного розвитку громад», який у 2020 році переміг в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Керівник обласної ради зустрінеться з громадою сіл Самійлівської сільської ради, обговорить із ними нагальні питання розвитку громади й зміни, які пов’язані з реформуванням адміністративно-територіального устрою області.

Заплановано також візит до приватного сільськогосподарського підприємства «Тернівка», що розташоване на території Криштопівської сільської ради Близнюківського району. Тут голова обласної ради огляне виробництво й поспілкується з трудовим колективом.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я