Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, перебуваючи сьогодні на Харківщині з робочою поїздкою, разом із головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим ознайомився з потужностями Державного підприємства «Харківський завод спеціальних машин».

Харківський завод спеціальних машин спеціалізується на ремонті автомобільної, спеціальної автомобільної техніки для потреб оборонних відомств України, а також на виробництві продукції спеціального призначення, як для потреб оборонних відомств України, так і для реалізації через спецекспортерів.

За словами директора підприємства Євгена Стрільця, вони займаються ремонтом і відновленням двигунів та силових агрегатів, таких марок як Урал, Краз, КамАЗ, ЯМЗ, ЗиЛ, тощо.

«Новою сторінкою в історії заводу став 2010 рік, коли підприємство розробило і освоїло випуск універсальних майстерень для обслуговування різних видів спецтехніки, – розповів директор заводу. – На сьогодні серійно налагоджений випуск майстерень типу МТО-1, МТО-2, КПМ, СРЗ-А, також підприємство займається виготовленням спеціальних тягачів для евакуації легкої і важкої бронетанкової техніки».

Дмитро Разумков відвідав цех збирання та виготовлення спеціальних машин, цех з виготовлення й ремонту вантажних автомобілів, ознайомився з процесом ремонту двигунів і вантажних автомобілів.

Спілкуючись із заводчанами, спікер вітчизняного парламенту підкреслив, що обсяг виробництва заводу обов’язково у майбутньому зростатиме, оскільки держава дуже потребує цього сегменту продукції та розвитку напрямку машинобудування.

IMG_8923
IMG_8943
IMG_4544
IMG_8890
IMG_8901
IMG_8904
IMG_8910
IMG_8920
IMG_8930
IMG_8938
IMG_8939
IMG_8952
IMG_8955
IMG_4541
IMG_4531

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я