Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав Національну академію Національної гвардії України разом із головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим.

Дмитро Разумков ознайомився зі службово-бойовою діяльністю навчального закладу. Зокрема, оглянув навчально-матеріальну базу, відвідав сучасний навчально-тренувальний комплекс з вогневої підготовки. Також керівник парламенту оглянув класи підготовки по роботі з бойовою технікою та військовим транспортом, навчально-спортивний комплекс.

Сергій Чернов особливо підкреслив високий рівень підготовки, який дає один з провідних військових вузів України, а також виключний професіоналізм професорсько-викладацького складу.

«Академія має не тільки потужну навчально-методичну базу, це, передусім висококваліфікований педагогічний колектив та міцні традиції виховання справжніх офіцерів. Високий рівень підготовки, який надає академія своїм випускникам, вони доводять своєю службою в умовах непростих викликів сьогодення, стаючи на сторожі правопорядку, громадянського спокою, незалежності та цілісності нашої держави», – підкреслив голова обласної ради.

Довідково: Національна академія Національної гвардії України, заснована у 1931 р. – багатопрофільний вищий навчальний заклад, який за державним замовленням здійснює підготовку за 9 спеціальностями та 34 спеціалізаціями.

В Академії працює 362 науково-педагогічних працівників, навчається понад 3 тисячі осіб різних категорій, рівнів навчання та форм підготовки, з них майже 1500 курсантів та 450 офіцерів-слухачів.

З 2014 року 442 військовослужбовців Академії взяли активну участь в антитерористичній операції на Сході України. 15 випускників Академії віддали своє життя захищаючи цілісність, незалежність Української держави, понад 100 вихованців Академії нагороджені державними нагородами.

IMG_4665
IMG_4659
IMG_4670
IMG_4677
IMG_9166
IMG_9172
IMG_9180
IMG_9191
IMG_9209
IMG_9224
IMG_9228
IMG_9261
IMG_9263
IMG_9266

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я