ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03 вересня 2020 року                               № 126

Про скликання XХVІ сесії
обласної ради VІІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту обласної ради:

1. Скликати XХVІ сесію обласної ради VІІ скликання.

2. Провести пленарне засідання XХVІ сесії обласної ради 01 жовтня 2020 року о 10.00 в залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00.

3. Винести на розгляд такі питання:

3.1. Про затвердження комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2021-2025 роки.

3.2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ (зі змінами).

3.3. Про внесення змін до Програми розвитку культури, туризм та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 822-VII (зі змінами).

3.4. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 560-VII (зі змінами).

3.5. Про внесення змін до програми інформатизації Харківської області "Електронна Харківщина" на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 561-VII (зі змінами).

3.6. Про внесення змін до обласних програм з реалізації державної політики у молодіжній сфері та сфері національно-патріотичного виховання молоді.

3.7. Про запровадження обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» та затвердження Положення про нього.

3.8. Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VII (зі змінами).

3.9. Про внесення змін до комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 310-VII (зі змінами).

3.10. Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3.11. Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, за рахунок яких надається фінансова підтримка інститутам громадянського суспільства (на конкурсній основі) для реалізації проєктів у сферах державної молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді.

3.12. Про внесення змін до деяких обласних програм та порядків використання коштів обласного бюджету, затверджених рішеннями обласної ради.

3.13. Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для нагородження переможців обласного конкурсу "Найкращий молодий науковець Харківщини" грошовими винагородами.

3.14. Про затвердження Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність.

3.15. Про обрання представників громадськості до поліцейських комісій Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Харківській області та про внесення змін до рішення обласної ради від 15 серпня 2019 року № 1107-VII.

3.16. Про визнання такими, що втратили чинність, рішень обласної ради від 20 червня 2013 року № 779-VI та від 10 липня 2014 року № 1006-VI.

3.17. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 16 червня 2011 року № 188-VI.

3.18. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

3.19. Про надання дозволів на списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

3.20. Про внесення змін до додатків 1, 2 до Положення про порядок списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 30 травня 2019 року № 1036-VII (зі змінами)

3.21. Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами).

3.22. Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

3.23. Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я».

3.24. Про перепрофілювання та перейменування комунальних закладів системи соціального захисту дітей, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

3.25. Про затвердження Положення про спостережну раду комунальних некомерційних підприємств, закладів системи охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та Порядку утворення та роботи комісії з обрання кандидатів до спостережних рад комунальних некомерційних підприємств, закладів системи охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

3.26. Про оголошення про намір утворити спостережну раду КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ».

3.27. Про затвердження Положення про наглядову раду закладу фахової передвищої освіти, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

3.28. Про оголошення про проведення конкурсів на заміщення посад керівників підприємств охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

3.29. Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів освіти, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

3.30. Про оголошення конкурсу на посаду керівника ХАРКІВСЬКОГО МУЗИЧНОГО УЧИЛИЩА ІМ. Б.М. ЛЯТОШИНСЬКОГО.

3.31. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, та визнання деяких рішень обласної ради такими, що втратили чинність.

3.32. Про звільнення ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕРЖПРОМ» від сплати частини чистого прибутку (доходу) у 2021-2023 роках.

3.33. Про подовження трудових відносин із Меркуловою Ксенією Олександрівною, директором ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА.

3.34. Про подовження трудових відносин із Кухарем Дмитром Івановичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ».

3.35. Про подовження трудових відносин із Кирилловим Віктором Петровичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЛІКАРСЬКО-ФІЗКУЛЬТУРНИЙ ДИСПАНСЕР».

3.36. Про подовження трудових відносин із Кришталем Євгенієм Валентиновичем, директором КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР».

3.37. Про звільнення Резнікова Валерія Олексійовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї ТА РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ».

3.38. Про звільнення Ільченка Володимира Васильовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «БОГОДУХІВСЬКА ДРУКАРНЯ».

3.39. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області закінченого будівництвом об’єкта «Будівництво вбудованої газової котельні потужністю 2,2 МВт смт Донець для обігріву Донецьких дошкільних навчальних закладів (ясла-садок) № 1, № 2 Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області; Донецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; нежитлової будівлі поліклінічного відділення лікарні, нежитлової будівлі – головний корпус лікарні (дитяче відділення), нежитлової будівлі – харчоблок з підвалом, нежитлової будівлі – лікувальний корпус (терапевтичне відділення), шести двоповерхових збірно-щитових житлових будинків, за адресою: вулиця Центральна 5 в смт Донець Балаклійського району Харківської області (коригування)» та передачу його у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області.

3.40. Про звернення Харківської обласної ради до Прем’єр-міністра України щодо виділення коштів із державного бюджету України у 2020 році для проведення водообміну у Краснопавлівському водосховищі та на реконструкцію і ремонт Лозівського водогону як пріоритетних об’єктів фінансування за державними програмами.

3.41. Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо реалізації Закону України «Про посилення захисту майна редакцій засобів масової інформації, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, творчих спілок».

3.42. Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно передачі обласним радам повноважень щодо надання спеціальних дозволів на користування корисними копалинами місцевого значення, а також поновлення повноважень обласних рад погоджувати надання надр у користування з метою геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення.

3.43. Про затвердження Проєкту організації зон санітарної охорони водозабору ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОЛОС» у смт Пересічне Дергачівського району Харківської області (свердловини №№ 1, 2 родовища питних підземних вод «Пересічне»).

3.44. Про хід виконання у І півріччі 2020 року комплексної регіональної Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 червня 2018 року № 723-VIІ.

3.45. Про хід виконання у І півріччі 2020 року регіональної Програми протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 823-VII.

3.46. Про звернення Харківської обласної ради до Національного агентства з питань запобігання корупції та Національної поліції України відносно депутата обласної ради БУЛАХА Дмитра Андрійовича щодо наявних ознак та фактів реального конфлікту інтересів і використання депутатського мандату, інформації, яка стала відома у зв’язку з виконанням представницьких повноважень депутатом обласної ради, в корисливих цілях чи особистих інтересах.

3.47. Про внесення змін до Регламенту Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 30-VII (зі змінами).

3.48. Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

3.49. Про депутатські запити.

3.50. Різне.

4. Виконавчому апарату обласної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному сайті Харківської обласної ради та довести до відома депутатів обласної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Голова обласної ради                  Сергій ЧЕРНОВ


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я