Під час робочої поїздки перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів особистий прийом громадян та ознайомився з результатами реалізації мініпроєктів конкурсу «Разом в майбутнє».

На приймі громадян мешканці Золочівщини, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах, звернулися до Віктора Коваленко за сприянням у вирішенні нагальних питань. Найбільше звернень стосувалися надання матеріальної допомоги для проведення вартісного лікування, у тому числі онкозахворювання, хірургічного втручання, заміни кришталика при катаракті, лікування дітей, тощо.

Перший заступник голови обласної ради усі питання, з якими прийшли відвідувачі на прийом, взяв на особистий контроль, а також висловив готовність допомогти людям і підтримати їх у скруті.

Крім того, перебуваючі в громаді, Віктор Коваленко ознайомився із впровадженням мініпроєкту, який був поданий Батьківською радою Сковородинівського ліцею імені Г.С. Сковороди Золочівської селищної ради. У закладі навчається 107 учнів із п’яти населених пунктів, а саме: с. Сковородинівка, с. Гуринівка, с. Велика Рогозянка, с. Цапівка, с. Мерло.

За словами директора ліцею, головною проблемою щодо функціонування закладу був незадовільний технічний стан покрівлі їдальні. Завдяки участі у конкурсі покрівлю їдальні відремонтовано, встановлено енергозберігаючі дверні блоки, змонтовано блискавкозахист в закладі тощо. Загальна вартість реалізації проєкту склала – 299 тис 975 грн, з них кошти обласного бюджету – 149 тис 987 грн.

Віктор Коваленко вітаючи громаду з успішним впровадженням мініпроєкту наголосив, що створення комфортних умов для дітей у закладах освіти важлива складова організації повноцінного навчального процесу.

Також, перший заступник голови обласної ради взяв участь у святкових заходах громади із нагоди Дня підприємництва та вручив обласні відзнаки кращим представникам малого та середнього бізнесу Золочівщини.

1
2
3
4
5
6

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я