На презентації трьох мініпроєктів-переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» на Шевченківщині побувала керівниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик.

«Три мініпроєкти, що на даний час реалізовані в освітньому просторі Шевченківщини, переконана, значно покращать рівень освітніх послуг та якість перебування дітей у школах. За час існування конкурсу «Разом в майбутнє», який був ініційований головою Харківської обласної ради Сергієм Чернов у 2009 році, громади краю вирішили чимало питань у різних галузях, разом з тим, ті які спрямовані на добробут дітей, завжди заслуговували на особливу увагу», - підкреслила Олена Кулик.

За ініціативи батьківської ради у Новомиколаївському ліцеї впроваджено проект «Сучасним дітям – сучасний інформаційно-комп’ютерний центр» загальною вартістю майже 297 тис грн, з яких кошти  обласного бюджету – понад 148тис грн, з сільського бюджету – 133 тис грн, кошти конкурсанта склали майже 15 тис грн.

В рамках мініпроєкту придбано 11 комп’ютерів, інтерактивна дошка, проєктор, ноутбук, багатофункційний пристрій, комплект столів та меблів для учнів та вчителя. Використовувати центр, оснащений сучасним обладнанням, можливо для вивчення різних предметів та організації он-лайн навчання. Це вже третій мініпроєкт на базі ліцею, який втілюється в життя, зокрема у 2014 році проведено капітальний ремонт харчоблоку Новомиколаївської ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ «Джерельце», а у 2018 році реалізовано мініпроєкт « «Англійська мова – вікно у світ».

У Шевченківській ЗОШ №1 перзентували мініпроєкт «Від благоустрою шкільної їдальні до забезпечення здоров'я дітей», ініціатором якого стала шкільна батьківська рада. Бюджет проекту, завдяки якому відремонтовано їдальню та придбано меблі, склав майже 300 тис грн, у тому числі співфінансування з обласного бюджету 150 тис грн, кошти районного бюджету – 135 тис грн, кошти конкурсанта- 15 тис грн.

У Шевченківському ліцеї впроваджено мініпроєкт: «Опорному освітньому закладу – сучасний бібліотечно – інформаційний центр», який на конкурс подано батьківською радою закладу. Загальний бюджет проєкту 300 тис грн, співфінансування з обласного бюджету – 150 тис грн, районного бюджету – 135 тис грн, кошти конкурсанта – 15 тис грн. За ці кошти проведено поточний ремонт приміщення бібліотеки, придбано меблі та телевізор, музичний центр, принтер, ноутбуки, планшети та електронні книги.

За 2012-2020 роки громадою Шевченківщини на обласний конкурс «Разом в майбутнє» зподано 106 мініпроєктів, перемогу отримали 35.
Загальна сума 6,9 млн грн, в тому числі співфінансування з:
- обласного бюджету 3,4 млн грн;
- місцевих бюджетів 3,2 млн грн;
- кошти конкурсантів 300 тис грн.

Утому числі у 2020 році було подано 14 мініпроєктів, перемогу отримали 5 проєктів.
Загальна сума проєктів–переможців становить майже 1,5 млн грн, в тому числі співфінансування з:
- обласного бюджету 736,4 тис грн;
- місцевих бюджетів 662,8 тис грн;
- кошти конкурсантів 73,6 тис грн.

DSC_0124
DSC_0024
DSC_0032
DSC_0035
DSC_0039
DSC_0045
DSC_0056
DSC_0064
DSC_0069
DSC_0085
DSC_0147
DSC_0158
DSC_0190

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я