На порядку денному сьогоднішнього засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради 14 питань та пункт «Різне».

Розглянули проєкти рішень, які пропонуються до голосування на пленарному засіданні сесії Харківської обласної ради 1 жовтня 2020 оку.

Депутати погодили проєкт рішення Харківської обласної ради «Про запровадження обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» та затвердження Положення про нього».

В умовах децентралізації та набуття громадами нових повноважень, в тому числі щодо надання медичних послуг мешканцям на своїй території, необхідним є пошук нових підходів до організації ефективної системи охорони здоров’я, поліпшення матеріально-технічної бази медичних закладів, створення сучасних умов праці для персоналу та покращення медичного обслуговування населення.

Для обласної ради як представника спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області співпраця з територіальними громадами у реформуванні медицини, впровадження інновацій в системі надання медичних послуг населенню та підвищення їх якості є одним з надважливих завдань.

З метою посилення спроможності територіальних громад Харківської області, розбудови ефективної системи надання медичних послуг населенню та забезпечення сталості Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується в Харківській області за підтримки Європейського Союзу, пропонується запровадити обласний конкурс мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» та затвердити Положення про нього.

Основні завданнями конкурсу:

- підтримка розвитку ефективної системи надання медичних послуг, впровадження стратегічних планів розвитку медицини, придбання сучасної медичної апаратури та обладнання з метою поліпшення матеріально-технічної бази медичних закладів, створення сучасних умов праці та медичного обслуговування населення, в тому числі людей з інвалідністю;

- об’єднання ресурсів місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, для покращення системи надання медичних послуг;

- впровадження інновацій в системі надання медичних послуг населенню та підвищення їх якості.

«Участь у конкурсі братимуть органи місцевого самоврядування, які є засновниками (співзасновниками) закладів охорони здоров’я. Мініпроєкти мають бути реалізовані на території Харківської області, мають бути некомерційними, спрямовані виключно на оснащення медичних закладів сучасним медичним обладнанням та спеціальною апаратурою. Перевага надаватиметься мініпроєктам, реалізація яких планується на сільських територіях», - пояснила Олена Кулик, керівниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради, яке є розробником проєкту рішення.

IMG_9003
IMG_9005
IMG_9006
IMG_9014
IMG_9021
IMG_9026
IMG_9030
IMG_9035
IMG_9043
IMG_9040
IMG_9053
IMG_9056
IMG_9063

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я