У режимі онлайн відбулось засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області.

Серед питань, включених до порядку денного, проєкт рішення обласної ради про прийняття у спільну власність територіальних громад вбудованої газової котельні в смт Донець, з подальшою передачею її у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області.

Будівництво газової котельні було розпочато у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету – 13 млн 592 тис грн. Цього року завершено усі будівельні роботи, об’єкт готується до введення в експлуатацію. Газова котельня потужністю 2,2 МВт дозволить забезпечити якісне теплопостачання закладів соціальної сфери та житлового фонду в смт Донець. Буде обігрівати нежитлові приміщення районного центру первинної медико-санітарної допомоги – поліклінічне та дитяче відділення, головний і лікувальний корпус, будівлю-харчоблоку з підвалом, а також дитячі садочки № 1 та № 2, й шість двоповерхових збірно-щитових житлових будинків.

З метою покращення соціальних умови людей, які проживають у Балаклійському районі, члени комісії підтримали зазначений проєкт рішення, що розроблено у зв’язку із введенням в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта газової котельні. Також узгодили питання, що будуть винесені на пленарне засідання поточної сесії обласної ради. Зокрема, підтримали зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік та проєкт рішення облради «Про внесення змін до рішення обласної ради «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік» та додатків до нього»».

Окрім того, депутати розглянули низку кадрових питань, пов’язаних з продовженням дії контрактів з керівниками обласних комунальних підприємств. Після ретельного обговорення кожної кандидатури постійна комісія ухвалила відповідні висновки та рекомендації.

IMG_9194
IMG_9203
IMG_9206
IMG_9213
IMG_9215
IMG_9196
IMG_9219

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я