Відбулося засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва. Постійна комісія працювала у форматі відеоконференції.

Депутати розглянули 13 питань порядку денного та пункт «Різне». Зокрема, проєкт рішення щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, якими передбачені коригування назв низки об’єктів та внесення нових інвестиційних проєктів по галузям Програми. Так додаються вони за галузями: «Охорона здоров’я» - 1 об’єкт, «Житлово-комунальне господарство» - 4, «Культура та туризм» - 7, «Освіта» - 9 та 1 по галузі «Паливно-енергетичний комплекс». Взагалі пропонується 26 нових проєктів до програми, коригується 48.

Також члени комісії розглянули питання щодо внесення змін до положення обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Як поінформувала керівниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик, потреба зміни формату конкурсу обумовлена тим, що територіальні громади переходять на прямі бюджетні відносини з державою і подібні конкурси діятимуть локально у громадах.

Зміни стосуються уточнення назви конкурсу, визначення категорій конкурсантів та збільшення загальної вартості проєктів, а також вдосконалення умов і процедури його проведення та посилення контролю і відповідальності за реалізацію проєктів.

IMG_9535
IMG_9514
IMG_9516
IMG_9512
IMG_9533
IMG_9536
IMG_9540
IMG_9549
IMG_9551
IMG_9552
IMG_9560

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я