В рамках фестивалю «Світ книги – 2007», який проходить в Харківському театрі опери і балету ім. Лисенка, відбулася презентація книги «Господар – його звали у народі…», присвяченої 70-річчю з дня народження Героя України, губернатора Харківської області О.С. Масельського. У презентації книги взяв участь голова обласної ради Васілій Салигін.

Говорячи про О.С. Масельського, як про особистість, Васілій Салигін зазначив: «Він завжди з повагою і любов'ю ставився до людей, не надаючи значення, хто перед ним – керівник чи проста доярка. Він не ділив ніколи людей на зручних і не зручних».

В. Салигін високо оцінив роботу О.С. Масельського на посаді губернатора області. «Він був справжнім керівником, професіоналом, він умів чітко і ясно сформулювати завдання, просто та дохідливо пояснити підлеглим якісь незрозумілі для них речі, правильно підібрати працівників, грамотно розподілити функції. Він ніколи не соромився порадитися з людьми», - згадував голова обласної ради.

Наприкінці виступу В.Салигін відзначив: «Ця книга – своєрідне послання нащадкам від тих, хто знав Олександра Степановича. Ми знаємо, він не любив телекамер, не любив, як сьогодні говорять, піару. Коли читаєш інтерв'ю, які є в  книзі, з позицій сьогоднішнього дня, не тільки не перестаєш захоплюватися його глибокою мудрістю і передбачливістю, але і з кожним днем все більше розумієш і цінуєш величезне значення кожного його слова. Читаючи ці інтерв'ю, я начебто чую його голос, а слова звучать так, ніби сказані сьогодні».

В. Салигін вручив букет квітів присутній на презентації дружині О.С. Масельського Софії Григорівні, яка подякувала всім, хто брав участь у виданні книги. «Питання, які піднімав Олександр Степанович 15 років тому, актуальні і сьогодні», - підкреслила вона.

У презентації книги взяли участь колишній начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Володимир Яворський і помічник О.С. Масельского Віктор Котелевський, які поділилися своїми спогадами про роботу під керівництвом народного губернатора.

В. Салигін залишив запис у книзі відгуків фестивалю «Світ книги – 2007», де зокрема, подякував організаторам за те, що в області проходить такий потрібний для жителів форум.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я