Оголошено переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році, який Мінрегіон вже сьомий рік поспіль проводить у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Переможцями цьогоріч вкотре стали й громади Харківщини.

За темою «Влада та громада: інформування, діалог, участь» у номінації «міські ради» диплом І ступеня отримала Харківська міська рада за практику «Сприяння розвитку громадських ініціатив на базі Школи соціального проєктування та грантрайтингу «Open Grants School».

У номінації «сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад» диплом ІІІ ступеня одержала Мереф’янська міська рада об’єднаної територіальної громади Харківської області, «Впровадження практик партисипативного управління в Мереф’янській громаді – запорука розвитку людського потенціалу та сталого місцевого розвитку».

За темою «Покращення якості надання освітніх послуг (дошкільна, середня та професійно-технічна освіта)» дипломами І ступеня відзначено Харківську міську раду за проєкт «Кластер неформальної освіти «Kharkiv EDU Cluster» та Чугуївську міську раду за проєкт «Створення системи освітніх та корекційних послуг для надання всебічної підтримки дітям з особливими освітніми потребами в місті Чугуїв Харківської області».

Чугуївська міська рада також отримала диплом ІІІ ступеня за практику «Створення умов для вивчення предмету «Захист Вітчизни» як запорука успішного національно-патріотичного виховання учнів» за тематикою «Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища».

Цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я