Ініціативні громади сіл Курилівка та Глушківка, що на Куп’янщині, представили успішно реалізовані мініпроєкти, направлені на вирішення проблемних питань краю. Сертифікат, що засвідчує виконання усіх робіт вручила начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик.

Зокрема, громада села Курилівка реалізували два мініпроєкти. Перший «Теплий сільський клуб – крок до культурного розвитку нації» – реставрація клубу, який було збудовано на території колишньої військової частини у 1972 році площею 1600 квадрантів метрів.

За словами ініціативної групи, за останні десятиліття матеріально-технічна база клубу поступово приходила в занепад, його приміщення не використовувалися за призначенням. З 2017 року завдяки участі у конкурсі «Разом в майбутнє» розпочалося відродження будівлі клубу. За три роки, включаючи й реалізацію цьогорічного мініпроєкту проведено роботи по заміні вікон і дверей клубу на енергозберігаючі, відремонтовано покрівлю, зроблено ремонт спортивної зали, роздягальнь, душових кімнат та санвузлів.

Завдяки реалізації другого мініпроєкту «Еко-майданчик – крок до збереження довкілля» на території села Курилівка збудовано огороджений еко-майданчик з контейнерами для роздільного збору твердих побутових відходів. А також пакетувальний прес для зменшення і скорочення витрат на вивезення відходів та транспортування вторинної сировини, що в свою чергу сприяє покращенню екологічної ситуації на території містечка та Курилівської громади взагалі.

Третій мініпроєкт представила громада села Глушківка «Від сучасного освітнього середовища до високого рівня безпеки життя». В рамках його реалізації на території дитячого садочку «Берізка» встановлено автоматичну сучасну протипожежну систему. Заклад відвідують 55 вихованців – діти сіл Глушківка, Колісниківка, Кругляківка, які сьогодні входять до складу Курилівської сільської об’єднаної територіальної громади та села Сенькове, Сеньківської сільської ради.

Олена Кулик вручила ініціативним групам сертифікат, що засвідчує успішну реалізацію мініпроєктів «Разом в майбутнє» й довела до відома присутніх, що умови проведення конкурсу з 2021 року дещо зміняться, «як у плані розширення можливостей співпраці територіальних громад, так і у значному збільшенні фінансових обсягів проєктів».

Довідково: «Разом в майбутнє» – обласний конкурс розвитку територіальних громад, запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

3 зам
1 зам
4 зам
2 зам
5 зам

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я