Президент Асоціації органів місцевого самоврядування, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, відкриваючи засідання Асоціації, підбив підсумки її діяльності протягом каденції місцевих рад.

«Каденція місцевих рад, що минає, прийшлася на часи змін. Але в регіоні нам вдалося зробити багато. За п’ять років усі члени Асоціації, в якій майже на 100% представлене місцеве самоврядування області, прийняли низку важливих рішень, підготовка кожного з яких була колегіальною, за участі усіх представників місцевих рад. Ми ставили за мету зробити корисне для області, кожного району та всіх громад. При цьому, ніколи не стояли осторонь процесів, що відбувалися на рівні держави, доводили свою точку зору до Києва й робили все, щоб її там почули. Не кожного разу з нами погоджувалися, але ми маємо послідовну та принципіальну позицію. У багатьох законодавчих актах та нормативних документах є наш внесок, відображення нашої точки зору», - підкреслив Сергій Чернов. Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області уважно стежить за усіма напрямками життєдіяльності регіону.

За період каденції відбулося 24 зібрання Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Враховуючи порядок денний поточного засідання, Асоціація прийняла майже 140 рішень. У їх числі звернення до Президента, Парламенту, Уряду, окремих міністерств та відомств. Пріоритетом у підготовці рішень, у тому числі, звернень, завжди були консультації з науковцями, практиками та громадськістю.

«Асоціація має потужний кадровий склад. Керівники громад або голови районних рад – отримали належну освіту та підготовку, мають багату практику та досвід в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади. Тому наша команда працювала дуже ефективно. Майже немає такої громади, яка б не брала участь у обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє» й завдяки цьому не зробила для своїх мешканців щось корисне», - зауважив Сергій Чернов.

Президент Асоціації також наголосив, що представники Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області завжди випробували нові форми та можливості розвитку. Коли були запроваджені проєкти співробітництва громад, понад 135 громад Харківщини були серед перших в Україні, що отримали практичний досвід реалізації такої практики, й довели її користь та необхідність для розвитку територій. Саме цей досвід був врахований депутатами обласної ради, коли вносилися корективи у заходи із розвитку місцевого самоврядування в регіоні, враховуючи результати реформи децентралізації та її подальшого впровадження.

«Завдяки роботі в Асоціації – обговоренню та внесеним пропозиціям – обласна рада оголосила новий регіональний конкурс, спрямований на розвиток медицини у сільській місцевості, реалізація якого починається 1 січня 2021 року. Конкурс спрямований на створення сприятливих умов для працівників сфери охорони здоров’я, їх мотивації, ремонту приміщень та забезпечення сільських медичних закладів сучасним обладнанням», - сказав Сергій Чернов.

Також голова Харківської обласної ради Сергій Чернов подякував членам Асоціації за сприяння у створенні під егідою Асоціації єдиного в Україні унікального Музею місцевого самоврядування.

IMG_8452
IMG_8250
IMG_8398
IMG_8513
IMG_8426
IMG_8574
IMG_8439
IMG_8547
IMG_8476
IMG_8496
IMG_8596
IMG_8261
IMG_8358
IMG_8365
IMG_8670
IMG_8246
IMG_8395

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я