Про це йшлося на засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, яке провів у Дергачах Сергій Чернов.

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов повідомив, що практично 4 тисячі осіб в Харківській області у зв’язку з реорганізацією сільських рад, районних рад та адміністрацій – після змін у адміністративно-територіальному устрої – ризикують втратити роботу.

«Аби допомогти у подальшому працевлаштуванні колишніх працівників органів влади була проведена нарада, в якій взяв участь президент Асоціації, голова обласної ради Сергій Чернов, представники Харківського обласного центру зайнятості та Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

За результатами наради підготовлено дві анкети для працівників місцевих органів влади для того, щоб отримати інформацію, проаналізувати, підготувати рекомендації та знайти можливість їм допомогти – через перепрофілювання або іншим чином. У рішенні, винесеному сьогодні на розгляд загальних зборів, рекомендовано членам Асоціації провести таке анкетування», - сказав Микола Тітов.

Голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов наголосив на необхідності напрацювання механізмів врегулювання кадрових і майнових питань у контексті адміністративно-територіальної реформи.

«На жаль, реалізація реформи та виборчий процес припали на кінець бюджетного року. При формуванні бюджетів на поточний рік не були передбачені відповідні кошти. Тож потрібно знайти можливість виплат для тих, хто втрачає роботу або ж запропонувати працювати, наприклад, у ліквідаційних комісіях, за іншими напрямками, де, відповідно до вимог законодавства й нормативних документів, має бути організована робота. Ми звернулися з відповідними пропозиціями на рівень центральних органів влади», - зауважив Сергій Чернов.

IMG_8452
IMG_8250
IMG_8398
IMG_8513
IMG_8426
IMG_8574
IMG_8439
IMG_8547
IMG_8476
IMG_8496
IMG_8596
IMG_8261
IMG_8358
IMG_8365
IMG_8670
IMG_8246
IMG_8395

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я